Why me? 2.

8. října 2016 v 15:00 | Riha |  Why me?
Ahojte lidičky. Mám tu další díl, tak snad se bude líbit. Podle mě je hodně krátký a takový celkem o ničem. Mám na vás jistou otázku : Už vás někdy kousla mrtvá ryba a ještě s otevřenou pusou? Mě totiž ano :D Nechápu jak je to možně, ale stalo se. Jinak si užijte víkend. Já si ho teda užívám :D Snad tam není moc chyb.

bbb
Druhý den jsem se vzbudil ve čtyři hodiny ráno. Nejradši bych ještě spal, ale nedařilo se mi usnout. Vzdal jsem to a vyhrabal se na nohy. Pomalu jsem došel do koupelny, kde jsem si vyčistil zuby a následně se vysprchoval, abych se zbavil té nečistoty a uvolnil své napjaté tělo. Když jsem si připadal čistý, vylezl jsem ze sprchy a usušil se ručníkem. Celou tu dobu jsem se vyhýbal pohledu do zrcadla. Vím co bych v něm spatřil. Hnusného zmláceného kluka, kterého nikdo nemá rád.

Vyhrabal jsem se z koupelny a vrátil se zpátky do pokoje, kde jsem se převlékl se do školní uniformy, kterou jsem měl přehozenou přes židli. Oblékl jsem se do ní a s taškou přehozenou přes rameno jsem utekl z domu do školy. Ani jsem nevěděl, proč jsem tam tak pospíchal, když jsem měl tunu času a jediná věc, co tam na mě čekala, byla šikana, když jsem nepočítal učitele, co by mě nejraději nechali propadnout. Nikdy jsem neměl moc dobré známky.

Nedaleko školy byl jeden park, tak jsem se tam vydal. Došel jsem tam a sedl si na nejbližší lavičku. Vytáhl jsem si z tašky mobil a sluchátka. Začal jsem poslouchat hudbu, která mi trochu zlepšila náladu.Tak jsem tam vydržel ještě přibližně čtyřicet minut, potom jsem se vydal do té hnusné budovy.

Otevřel jsem dveře a vešel do šaten. Byl tam hluk jako obvykle. Nikdo si mě nevšímal a já se potichu doplížil ke své skříňce, kde jsem se přezul. Také jsem si vzal pár svých učebnic, co jsem si tam nechal a namířil si to ke třídě, ve které jsme byli na první a druhou hodinu.

Hned ke mě přeskočila jedna holka. Byla to drbna a bavila se prakticky s každým, koho potkala a byl ochotný jí poslouchat. Už si ani nepamatuji její jméno.

"Ahoj Soo, věděl jsi, že za týden přijde nový kluk a bude chodit zrovna k nám do třídy?" vyrchlila to na mě rychle. Trošku jsem se zašklebil nad tím oslovením, tak mi totiž říkali jem mí rodiče. Než jsem jí však stačil něco říct, byla pryč.

...

Třetí hodina skončila a já si šel dojít na záchod. Vykonal jsem svou potřebu a umyl si ruce. Už jsem chtěl odejít pryč, ale někdo mě zadržel. Otočil jsem se a zjistil, že to je Suho.

"Ahoj, jak se máš, chyběl jsem ti?" zeptal se mě celkem mile. Už jsem mu i na to málem skočil, ale pak jsem s vzpomněl, co je to za zrůdu.

"Nech mě být, prosím." upřel jsem na něj své oči, ve kterých se odrážely emoce. Momentálně tam však byla jen jedna jediná. Strach. Tak moc jsem se bál, že jsem se ani nepokusil utéct ze Suhových spárů.

"Nechat tě jít? Ani náhodou. Přece si nenechám ujít tuhle úžasnou šanci tě zmlátit, no ne?" Jen co to dořekl, mi vrazil pěstí do břicha a já se svalil na chladnou a hlavně tvrdou zem. Pak už do mě jen kopal a á skučel bolestí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Na kterou skupinu byste chtěli povídku?

BTS
Big Bang
Nu'est
GOT7
jiné...

Komentáře

1 Karin Karin | 23. listopadu 2016 v 22:10 | Reagovat

Suho je zrůda doufám že se mu to vrátí. 8-)

2 Riha Riha | E-mail | Web | 23. listopadu 2016 v 22:13 | Reagovat

Doufej v to ;-)

3 MirkaDini MirkaDini | E-mail | Web | 25. července 2018 v 21:35 | Reagovat

Peels help to eliminate from most old changes of the skin layer. exfoliation efficient at any age, adapted for skin layer of any type. After non-traumatic exposure disappear minor wrinkles, skin turns out smooth, smooth. Recovery – 3 days. an Average peeling effectively struggles wrinkles (expression, old, smoothing small scars, removes spots.
Rehabilitation – 7 days. Profound peeling performing in the beauty medical facilities. This is maximum effective procedure, although requires long term recovery – up to month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-procedure-what-is-the-right-order>chemical peel procedure</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama