Why me? 1.

2. října 2016 v 8:26 | Riha |  Why me?
Jééu, tu jsem já! A opět se zpožděním. Kdo by řekl, že už první díl vydám pozdě? Ehm, já :D No, doufám, že se bude líbit a necháte mě žít.bbbZazvonil budík a já rozlepil své unavené oči. Vůbec se mi nechtělo do školy, ale musel jsem tam. Jak já to tam nenávidím! Nejradši bych tam už nikdy nešel.

Nějak se mi podařilo vstát z postele a pomalu jsem se vydal do koupleny, kde jsem vykonal svou potřebu, vyčistil si zuby a osprchoval se. Osušil jsem se ručníkem, který jsem si obmotal kolem pasu a pomalých krokem jsem se vydal zpět do pokoje. Vzal jsem si na sebe své oblíbené černé kalhoty a k tomu černé triko. Jinou barvu jsem poslední dobou ani nenosil.

Věděl jsem, že teta ještě spí, tak jsem si vzal svou tašku a co nejtišeji jsem sešel schody. Zastavil jsem se v kuchyni pro rychlou snídani, kterou tvořil jeden toast. Potom jsem odešel z domu a nezapoměl za sebou zamknout.

Do školy to mám trochu dál, ale vždy chodím pěšky. Z jízdy autobusem se mi totiž dělá špatně a navíc bych tam viděl ty tyrany, co mi tak rádi dělají ze života peklo. Ani jsem si málem nevšiml, že už jsem došel ke svému cíli. S patrnou nechutí jsem došel ke vchodu a vešel dovnitř. V duchu jsem se modlil, aby si mě nikdo nevšiml a abych dnes přišel domů bez modřin po celém těle. Věděl jsem však, že tu na mě někde čekají.

Vešel jsem do třídy a posadil se na svou lavici úplně ve předu. Vzal jsem si ze své tašky knihu a začal jsem si číst. Sice jí už znám asi nazpaměť, ale rád si jí čas od času znovu přečtu. Narozdíl ode mě má tato kniha šťastný konec. Čas od času jsem přemýšlel o sebevraždě, ale nikdy jsem se jí neodhodlal uskutečnit. I když by si mé smrti nikdo ani nevšiml. Kamarády nemám, rodiče jsou oba po smrti a teta by se mě nejradši zbavila.

"Ahoj Kyungsoo, tak co, bolí tě to ještě?" ozval se mi povědomý hlas, který jsem tak nesnášel. Zvedl jsem pohled a spatřil jsem ho. Nade mnou se tyčil můj nejhorší tyran, Suho. Drsně mě chytl za rameno a vytáhl mě do stoje. Sykl jsem bolestí, protože to i po pár dnech stále strašně bolelo.

Bál jsem se mu na to dpovědět, protože bych ho tím určitě ještě víc naštval, tak jsem jen sklopil zrak a mlčel a tiše doufal, že mě nezmlátí.
Z této zapeklité situace mě dostalo zvonění, které oznamovalo zvonění na první hodinu. Úlevně jsem sesunul na židli, ale hned jsem zase vyskočil, protože do třídy přišel učitel.

...

Vyučování už skončilo a já jsem byl volný. Celý den se mě nikdo ani nedotkl, tak jsem začal naivně věřit tomu, že se mi dnes nic nestane. Došel jsem ke skříňkám, kde jsem si začal obouvat boty.

No, v té chvíli mě někdo chytl a vytáhnul mě do stoje. Otočil jsem se a za mnou stál Suho a celá jeho parta. Aniž bych stačil nějak zareagovat, kluk nejblíž ke mě mi vrazil pěstí do břicha, čímž mě srazil na kolena. Začali do mě kopat a já se stulil do klubíčka a chránil si hlavu. Nejčastěji mě kopali do žeber, ale mířili i na ruce, nohy a hlavu, kterou jsem stěží kryl.

Když konečně skončili, opatrně jsem se zvedl a pokusil se udělat pár kroků. Bolel mě každý kousek těla, ale to jsem statečně ignoroval. Pomalu jsem se vydal domů, pokud to můžu takhle nazývat. Ani jsem se nepokoušel zakrývat si nějak rány. Všichni to totiž věděli a nikdo s tím nic neudělal. Jen se mi vysmívali.

Konečně jsem došel domů, kde už na mě čekala teta.
"Kde jsi jako byl?!" zařvala na mě a já začal tiše vzlykat.
"Z-zdržel jsem se ve škole," odpověděl jsem jí tiše a snažil se zadržet slzy. Ty mi ale dál stékaly po tvářích.

Najednou mi na tváři přistála silná facka.
"To je naposledy, co jsi přišel takhle pozdě a aspoň si umyj ten svůj ksicht, když tě někdo zmlátí!" zakřičela na mě a já s pláčem vyběhl nahoru do svého malého pokojíku. Zamkl jsem za sebou dveře a lehl si do postele. Asi po hodině a půl se mi konečně podařilo usnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Na kterou skupinu byste chtěli povídku?

BTS
Big Bang
Nu'est
GOT7
jiné...

Komentáře

1 Karin Karin | 23. listopadu 2016 v 22:07 | Reagovat

Chudák malej. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama