Sázka

22. září 2016 v 19:45 | Riha
Ahojte lidičky, líná lemra se vrátila! Konečně jsem zase po dlouhé době něco napsala. Užijte si to a nezapomeňte mi napsat komentář. Vím, že tam mám nejspíš tunu chyb, ale já jsem tak líná to opravovat! Jinak možná v nejbližší době zase něco vydám, ale nic neslibuju. Snad se bude líbit :DChystal jsem se spát, když někdo zaklepal na dveře a vešel dovnitř. Samozřejmě, že to byl Chanyeol. Kdo taky jiný? "Co potřebuješ, Chany?" zeptal jsem se ho a mezitím jsem si prohlížel. Vypadal celkem naštvaný, asi zase prohrál nějakou sázku s Kaiem. Radši ani nechci vědět, o co se vsadili tentokrát. Většinou je to něco úchylného. "Nic nepotřebuju, jenom jsem ti přišel popřát dobrou noc." odpověděl mi a trochu se usmál, ale stále mu z očí metaly blesky, které nešly přehlédnout.
"Dobrou noc, odkdy mi ty přeješ dobrou noc?" Začalo mi to být podezřelé, protože takhle se nikdy nechoval. Na mou otázku jenom pokrčil rameny a o krok se ke mě přiblížil a nevypadalo to, že by chtěl odejít. "Nechtěl bys prosím odejít, chystám se spát." oznámil jsem mu a ulehl do své milované postele. Po tak náročném dni jsem se do ní těšil více než obvykle. Chtěl jsem jít spát, ale v tom mi bránil Chany, který stál asi pět kroků od postele. No, alespoň se už uklidnil a z očí mu nesršely blesky, takže jsem mohl být v klidu. "No, víš... Mohl bych dnes spát u tebe?" Tak tato otázka mě zaskočila. Nakonec jsem přikývl na znamení souhlasu a doufal, že to nemá nic společného s jejich sázkou. On si ke mě okamžitě lehl a namáčkl se na mě. Jednu ruku přeze mě přehodil a přitáhl si mě k sobě ještě víc. "Dobrou." zašeptal jsem, ale on už mě neslyšel, protože potichu oddychoval. Nakonec jsem se ponořil do spánku i já a nechal si zdát krásný sen o jednorožcích.
Probudil ně dotek cizí ruky na mých bradavkách. Rychle jsem rozsvítil lampičku, kterou jsem měl hned vedle postele a podíval se, kdo mě to tu osahává. Samozřejmě to byl Chanyeol. Já toho Kaie zabiju! Ne, zabiju je oba a velice bolestnou smrtí!
Z mých vražedných myšlenek mě probral až dotek na mém rozkroku. Tlumeně jsem zavzdychal. Byl jsem rád, že to byl dotek jenom přes látku mých boxerek, co jsem nosil na spaní. Rychle jsem jeho ruku odstranil a snažil se dostat z postele, což se mi nakonec povedlo, ale hodil jsem u toho ošklivý pád na hubu. Pokusil jsem se dostat ke dveřím, ale než jsem se stačil zvednout, chytl mě Chanyeol a vytáhl mě zpět na postel, kde mě zajistil pouty, abych mu nemohl utéct. Potom vstal z postele, namířil na nás kameru a zapnul jí.
"C-co to děláš?" zeptal jsem se ho a vystrašeně na něj koukal. Vůbec se mi nelíbily jeho úmysly. "Musím to natočit, protože by mi Kai jinak nevěřil a spát se mi s tebou znovu nechce." odpověděl mi a došel rozsvítit, protože i když svítila moje lampička, v pokoji stále převládala tma.
Došel zpět k posteli a obkročmo si na mě sedl. Potom se naklonil nad můj obličej a pomalu se začal vpíjet do mých rtů. Chtěl jsem něco namítnout, tudíž jsem pootevřel pusu, čehož jsem za pár vteřin litoval, protože mi do mé pusinky vklouzl jazykem. Pořádně jsem ho do něj kousl, takže se ode mě odtáhl a vlepil mi facku. "Spolupracuj a já ti nic neudělám, nebo to bude bolet." Po tomhle jsem ho nechal dělat, co jen chtěl. Znovu se vpil do mých rtů a začal mě náruživě líbat. Svým rozkrokem se párkrát otřel o ten můj a já zavzdychal do polibku. I přesto, že jsem nechtěl, začal jsem tvrdnout a po chvíli mi začalo být v boxerkách nepříjemně těsno.
On si mého kamaráda však nevšímal a dál se věnoval mým rtům, které už byly od všeho toho líbání značně opuchlé. Nakonec se přesunul k mým bradavkám, které mnul a chvílemi i sál. Myslel jsem si, že se z toho všeho zblázním, ale nakonec jsem tu neskutečnou rozkoš přežil.
Naposledy mě políbil na mé bradavky a konečně se přesunul k mému kamarádovi. Jemně mi můj rozkrok zmáčkl a když jsem zavzdychal, vsunul svou ruku pod mé spodní prádlo a začal mi honit. Nejdříve pomalu, ale po mém přemlouvání zrychlil.
Když jsem cítil, že budu, najednou přestal, sundal mi boxerky a rovnou do mě strčil jeden prst. Trochu jsem zaskučel bolestí, ale mlčel jsem a snažil se to rozdýchat. Hrozně to bolelo, ale zároveň to bylo i příjemné. Bolest se nakonec změnila ve slast, ve které jsem se začal topit, takže jsem si ani neuvědomil, že ve mé má už čtyři prsty.
Nic ale netrvá věčně a Chanyeol ze mě prsty vytáhl. Nesouhlasně jsem zamručel, ale věděl jsem, že je za chvíli nahradí něco většího. Náhle ho do mě bez varování strčil a já vykvikl bolestí. Z očí mi začaly vytékat slzy, které Chany slíbal. Měl ho mnohem většího než jsem předpokládal. No, nakonec jsem se uvolnil a znovu mě pohltila ta slast. Hlasitě jsem zavzdychal, když se trefil do toho místečka a začal jsem proti němu přirážet pánví.
Ucítil jsem blížící se vrchol a Chanyeol asi též, takže mi začal honit a já se náhle udělal na své i jeho bříško a prostěradla. On se po chvíli udělal do mě a potom, co vydýchal svůj orgasmus, ze mě vystoupil a naposledy mě políbil na mé rty. Uvolnil mi ruce z pout a objal mě kolem pasu. "Dobrou Baeku." Řekl a usnul, samozřejmě já s ním.
Když jsem se o pár hodin později probudil, Chanyeol už tu nebyl a kamera už byla taky fuč. Usmál jsem se pokusil se zvednout, ale nebyl to dobrý nápad. Strašně mě bolel zadek. Chany se na mě opravdu pořádně vyřádil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 24. listopadu 2016 v 22:07 | Reagovat

To se teda povedlo. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama