Prohrál jsi

6. července 2016 v 15:10 | Riha |  BTS
Čaute lidičky :-D
Je tu opět Riha s nějakým tím zajímavým výtvorem, který se jí zrodil v mozku... Teď mi došlo, že nemám mozek. :-D Tak se mějte a užijte si to ♥


"NamJoonie, prosím!" přemlouval leadra J-Hope a snažil se tvářit co nejvíc roztomile. Chtěl, aby si ho jeho starší kamarád trochu víc všímal. Poslední dobou se spolu moc nebavili a to se HoSeokovi vůbec nelíbilo. Co je tak těžkého na tom, zahrát si jednu hloupou hru?

"Dobře, tak si zahrajeme, ale řekni mi co," odpověděl mu Joon. Tomu koňskýmu ksichtu se nedalo odolat. Poslední dobou se mu celkem dost vyhýbal, protože v jeho blízkosti pociťoval silné vzrušení a bál se, že by ho na místě znásilnil, kdyby ho s ním někdo nechal samotného v jedné místnosti.

"Zahrajeme si šachy," prohlásil rozhodně J-Hope. "A co to udělat ještě zajímavější? Vsadíme se!"

NamJoon chvíli přemýšlel nad návrhem jeho kamaráda, ale nakonec jen pokrčil rameny a kývl na souhlas. " A o co se vsadíme?"

HoSeok se zamračil. " Když prohraješ, vyhoníš si ho před ostatními." Zářivě se na líďu usmál.

Joon nevěděl, co má dělat. Netušil, že je J-Hope takový úchyl. Ten Taehyung ho vážně zkazil.

"Dobře, ale když ty prohraješ, vyspíš se se mnou."

To Seokieho zcela překvapilo. To jako on s ním? Zbláznil se. Přesto však přikývl. " Souhlasím." Nebude přeci srab. Stejně proti nemá NamJoon žádnou šanci. Podali si na to ruce a začali hrát.

Po půl hodině:

"Co se děje J-Hope? Nějak ti mizí barva z obličeje," poškleboval se líďa.

HoSeok byl opravdu bílý. Bylo jasné že prohraje. Teď už se však nemohl nijak vymluvit a tak musel ve hře pokačovat. Jak moc se nesnášel za to, že mu kývl na jeho podmínku. Udělal poslední tah, který ho zavedl do záhuby.

NamJoon se usmál a zničil HoSeokův poslední pokus o záchranu. "Prohrál jsi."

Chlapec se vymrštil ze sedu a utíkal pryč, ale jeho leader byl rychlejší. Aniž by něco rozbil, zatarasil mu dveře svým vlastním tělem, chytl mladšího za ruce a začal s ním couvat k posteli. Stčil do něj a než se stačil vzpamatovat, měl ruce svázané a nešlo s nima hnout.

Joon z J-Hopa strhl triko a rovnou rukou zajel do jeho kalhot k chlapcově chloubě. Začal mu ho mnout a brzy cítil, jak HoSeok ztvrdl.

Ten se snažil být potichu a ani se nehnout, ale ani jedno se mu nedařilo. Z jeho úst vycházely hlasité steny a jeho tělo sebou házelo pokaždé, když se ho zmocnily ty pocity, které mu otřásaly celým tělem.

Leader si užíval toho, že má J-Hopa ve své moci a on s tím nemůže nic udělat. Líbilo se mu, jak se tělo pod ním svíjelo a pokoušelo se zadržovat své hlasité steny. I on byl bolestivě vzrušený, ale chtěl si s ním nejprve trochu pohrát. Přeci se tahle situace už opakovat nejspíš nebude.
Stáhl z něj zbytek oblečení a odhodil ho někam na zem za zbytky roztrhaného trika. Jednou rukou se věnoval jeho penisu, druhou jeho bradavkám a svým jazykem mu plenil ústa.
Na chvíli mu uvolnil ruce, aby ho mohl obrátit na břicho, potom ho opět spoutal a prsty mu začal přejíždět ho jeho otvůrku. což do chlapcova těla vysílalo elektrické výboje.

"Tak u-už i mě vem!" zašeptal Zelo mezi steny tak potichu, že si NamJoon nebyl jistý, jestli vůbec něco řekl.

Na nic nečekal a začal pomalu zasouvat do toho úzkého prostoru. Když byl celý uvnitř, přestal se hýbat. To mu dalo celkem zabrat, protože ten úzký prostor kolem jeho chlouby se mu přímo vybízel, aby do něj přirazil. Chtěl, aby si na něj HoSeok zvykl.

"Neprodlužuj to!" rozkřičel se na líďu J-Hope a on mu rozhodně nechtěl odporovat. Začal tedy do něj prudce přirážet a ani se nedivil, když proti němu sám HoSeok pohnul pánví. Cítil blížící se vrchol a vzal chlapcův penis do ruky.

Brzy se oba udělali a spoelnčně vydýchávali právě prožitý orgasmus. NamJoon uvolnil J-Hopovi ruce a ptom se oba uvelebili na teď už špinavou postel.

"Už se nikdy nevsázím."

Joon se jen zasmál nad HoSeokovými slovy a věnoval mu jeden polibek do vlasů, čímž si vysloužil facku.

"To nevydržíš..."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 7. července 2016 v 19:46 | Reagovat

Máš tam pár chybek, ale nevadí. Bože já se do tvých povídek fakt zamilovala.

2 Riha Riha | E-mail | Web | 8. července 2016 v 9:36 | Reagovat

Moc ti děkuji :-D
A o chybách vím, ale nechtělo se mi je opravovat :-D

3 Karin Karin | 24. listopadu 2016 v 20:48 | Reagovat

Také si myslím že se brzo vsadí znovu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama