Tebe

28. června 2016 v 21:41 | Riha |  BTS
Ahojte lidičky! Tady Riha s novou povídkou opět na BTS. Pár je NamGi. Ano, nic jiného psát prostě neumím. Vlastně umím, ale jsem líná to napsat.
"Můžete vypadnout z mého pokoje?!" zařval na dva nahé chlapce, kteří si to rozdávali na jeho posteli. NamJoon byl vzteky bez sebe. Jako kdyby ti dva neměli svůj vlastní pokoj.Byl unavený a chtěl si lehnout, ale kvůli nim si bude ještě muset najít čisté prostěradlo.

"Ale v našem pokoji se rozvaluje JungKook..." začal J-Hope, který se snažil zakrýt sebe a Taehyunga pod peřinou.

"To mě nezajímá! Prostě zmizte!" vykřikl NamJoon tak hlasitě, že to bylo určitě slyšet i ve vedlejší místnosti. Následně sesbíral jejich oblečení a hodil ho po nich a počkal až se ti dva oblíknou a odejdou.Potom si sedl na Postel a hned zase vyskočil, když si uvědomil, co tam ti dva dělali.

"Stalo se něco?" ozval se Suga a Rap mon, který to nečekal, nadskočil a bouchl se hlavou do zdi.

"Co potřebuješ?" zeptal se naštvaně a třel si bolavé místo na hlavě.

"Tebe." To byla jediná odpověď, která se mu po asi minutě ticha od jeho hyunga dostala.

Mladšího ta odpověď nejprve zaskočila, ale pak se perverzně zasmál a začal se k němu pomalinku přibližovat. "Jak si přeješ," pošeptal YoonGimu, když stál přímo před ním.

Ani nevěděli jak se to stalo, ale najednou se divoce líbali na posteli jenom ve spodním prádle a vzájemně se dráždili na různých částech jejich těl. NamJoona zaujaly staršího bradavky a tak za ně začal tahat, dokud nebyly krvavě rudé. Nakonec přerušil jejich polibek a začal je i jemně sát, zatímco Suga, kterému podle všecho bylo ukradené, že jsou vedle kluci, hlasitě křičel jeho jméno.

Asi po dvouch minutách to Rap mona přestalo bavit a vrhl se k mnohem zajímavější části YoonGiho těla. Jedním tahem z něj strhl boxerky a začal ho pomalu kouřit. Jen tak tak potlačil dávicí reflex, když proti němu Suga přirazil. Po chvíli mu starší vyvrcholil do pusy a on vše poslušně spolykal.

"I want more." NamJoon se rozesmál, když hyung vyslovil ta slova, ale ani se nehnul.

"Nejdřív si to musíš zasloužit," zašeptal YoonGimu do ucha a následně ho políbil. Pak si sedl na okraj postele, aby si před něj mohl Suga kleknout a chopit se své práce. A starší opravdu nezklamal. YoonGi si ho vzal celého do pusy, sál ho a přejížděl jazýčkem po celé jeho délce NamJoon si ho přitáhl k sobě na postel dřív, než mu vyvrcholil do jeho sladké pusinky.

Po krátkém oddechu po orgasmu, který prožil, do něj rychle a tvrdě pronikl.Chvíli se nehýbal, ale přestalo jej to bavit a začal do něj silně a tvrdě přirážet. NamJoon slastně přivřel oči a užíval si ten úzký prostor kolem jeho chlouby.

YoonGiho to trochu bolelo, ale radši si nestěžoval. Nechtěl, aby mladší přestával, když už se dostali tak daleko.

Rap mon vycítil, že se blíží dnes už ke svému druhému vyvrcholení a začal přirážet ještě rychleji. Začal svému hyungovi honit v tempu svých přírazů a za chvíli cítil, jak se tělo pod ním prohnulo, když Suga dosáhl svého vrcholu. To bylo znamení pro něj a udělal se do YoonGiho sexy zadečku.

Po chvilce z něj vyjel a pohledem zkoumal, jak z YoonGiho pozadí vytéká jeho sperma. Když se jeho hyung přetočil na záda, všiml si i jeho pošpiněného bříška, které bylo od jeho vlastního ejakulátu.Přitáhl si k sobě jeho krásnou tvář a něžně staršího políbil.

" Půjdeme se vysprchovat?" zeptal se Sugy, který zavrtěl hlavou v nesouhlasu.

" Nevím, jak ty, ale já už se nezvednu," prohlásil jeho nejmilejší hyung a NamJoon se musel zasmát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 1. července 2016 v 15:05 | Reagovat

Děvče tobě to jde. Tvůj styl psaní mě naprosto okouzlil. Jen tak dál^^

2 Karin Karin | 24. listopadu 2016 v 20:35 | Reagovat

Paráda.**** [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama