Příště se zamkni!!!

23. června 2016 v 17:49 | Riha |  BTS
"Jimine, ty úchyle jeden, nedělej tady striptýz a pojď umýt to nádobí!" Jiminie se podíval na Taehyunga, který se na něj ošklivě šklebil a snažil si zakrýt své oči. Tae ho vážně překvapil. Kdy se sakra objevil v koupelně?

"Tak promiň, že jsem se chtěl vysprchovat a zapomněl jsem zamknout dveře!" Ani v nejmenším se mu nelíbilo, jak se na něj mladší kouká. Ten pohled byl tak...... sexy. Ano, to bylo to slovo. Vlastně když se nad tím zamyslel, každý Taeho pohyb je sexy. On je prostě strašně cute. Vždy když se na něj podíval, začaly se mu dělat mžiky před očima a motala se mu hlava. Několikrát i málem zapomněl, jak se dýchá a Jin mu musel podávat první pomoc. Aniž by si to uvědomil, koukal stále na chlapce před sebou a kochal se jeho tělem a v duchu nadával NamJoonovi, že mu zakázal se tu promenádovat, jak ho stvořila matička země.

"Co na mě tak koukáš? Vypadám snad jako tvé oblíbené jídlo?" Tae se začal hlasitě smát a stále nespouštěl oči z Jimina, jehož tváře byly nyní jaksi červené. Byly rudé jako rajče.

Najednou se Jimin přinutil k pohybu a rychle vypochodoval z koupelny. Nechtěl být v jedné místnosti s ním. Zvlášť, když mu způsoboval tuhle pohromu v kalhotách. Zavřel se v pokoji a pustil nahlas rádio. Sedl si na postel a rukou zajel do svých boxerek. Zbytek oblečení nechal v koupelně. Obmotal prsty kolem své chlouby a začal pohybovat rukou v pomalých přírazech. Přestávalo ho to však bavit a navíc to chtěl mít rychle za sebou, proto zrychlil tempo svých přírazů. Sundal ze sebe své spodní prádlo a strčil si prsty do pusy, aby je řádně naslinil. Rukou si to rovnou nasměroval k vlastnímu otvůrku a pomalu do sebe začal zabořovat jeden prst a pak přidal další dva. Začal se roztahovat a připravovat... na nic. Ta představa ho bolela. Chtěl cítit v sobě Taeho chloubu. Viděl jí stále před sebou a to jí viděl pouze jednou v životě. To bylo než mladšímu leader zakázal chodit nahý po domě. Najednou se prohnul v zádech jako luk a udělal se do své ruky a také na své vypracované břicho. Vůbec netušil, že ho přitom někdo pozoroval. O to horší bylo, když ho ten někdo chytl za ruku a olízal mu ji od spermatu.

"Co to sakra....?" začal Jiminie, ale pak si všiml toho, který mu stále držel ruku u své pusinky a nepřestával jí olizovat jazykem. Pak se mladší přesunul k jeho odhalenému bříšku a též ho začal olizovat od té bílé tekutiny.

"Tae?" zaskuhral Jimin a Taehyung se na něj podíval, usmál se a věnoval jemný polibek.

"Ano, jsem to já. Pomůžu ti, neboj. Naštěstí nemám tolik práce, protože ses stihl připravit předem." Jimiovy tváře zčervenaly a odvrátil svůj pohled od chlapce, který na něm nyní seděl.

Po půl minutě ticha promluvil Min a řekl to, co chlapec nad ním potřeboval. Souhlas.

"Tak už si mě vem! Přirážej do mě a nuť mě sténat tvé jméno, jako nějakou lacinou děvku!" Tae se jen ušklíbl a bez jakýkoliv slov se vrhl k Jiminové chloubě. Vzal ji celou do pusy jemně proti ní začal přirážet. Vrátil se ke špičce, kterou jemně začal sát jazýčkem a čas od času ji jemně skousl mezi zoubky. Připadalo mu, že už je Minie dost připravený a tak mu do pusy strčil své vlastní mužství. Jimin začal dělat to, co před chvílí Tae předvedl na jeho chloubě, ale podle mladšího mnohem líp. Najednou mu ho vyndal z pusy a prudce do něj přirazil.

Jimin neudržel výkřik. To že si tam někdy strkal prsty ho rozhodně nepřipravilo na Taeho banánek. Snažil se utišit své zvlyky, ale nešlo to. Bolelo to.

"Všechno bude dobré lásko. Jen se uvolni. " Taehyunga ten úzký prostor přiváděl k šílenství.Stejně jako Jimin tohle dělal poprvé a vše co věděl, měl z porna, na které koukal potají s JungKookiem, když byli ostatní pryč. Nechtěl však Miniemu niajk ublížit a tak se sklonil k jeho obličeji a začal ho líbat, dokud neucítil, že se jeho hyung začíná uvolňovat.

Tae se opět začal pohybovat a stále zrychloval své pohyby. Náhle se kolem jeho penisu stáhl ten úzký prostor a Jimin se udělal. Taehyung ještě párkrát přirazil a pak to již nevydržel. Udělal se hluboko do Jiminieho. Sklonil se k němu a začal ho líbat. Vyjel z něj a Jimin cítil, jak z něj vytéká Taeho horké sperma.

"Proč si to vlastně udělal?" optal se Jiminie, tváře měl úplně červené.

"Protože jsem nemohl vydržet pohled na tvé úžasné dokonalé tělíčko. A pokud ti to vadilo, tak si laskavě příště zamkni."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Karin Karin | 23. listopadu 2016 v 22:48 | Reagovat

Ten konec mě rozesmál. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama