Budeš si se mnou hrát?

27. června 2016 v 15:21 | Riha |  BTS
Ahoj lidi! Jsem opět tu s novou povídkou. Tentokrát to je YoonKook. Začala jsem to psát asi před pěti měsíci, ale díky své lenosti jsem to dokončila až dnes.Už zase byla bouřka. To prostě nemohlo být jednou hezky, když je to volno? Ne, ono musí pršet! YoonGi proti tomuto počasí nic neměl, ale už mu začínalo líst na nervy, jak za ním pořád všichni chodí s tím, jestli si s nimi nezahraje nějakou z těch mála her, co mají, aby se nějak zabavili, když nemůžou ven.

Nejčastěji za ním však chodil JungKook, který věčně s něčím potřeboval pomoc nebo si chtěl prostě užít staršího přítomnost. Jako by ho neviděl každý den!

Najednou se otevřely dveře od jeho pokoje. Samozřejmě v nich stál Kookie.

"YoonGi, budeš si se mnou hrát?. Prosím!" zakřičel na Sugův vkus až moc hlasitě.

"A co bys chtěl hrát Kookie, hm? Vážně nevěděl, proč si chce zrovna s ním. S tím, který se jen pořád válí a nic nedělá. Jako kdyby tady nebyl Taehyung, to šílené střevo, které ho fotilo ve spánku a potom ty fotky dával na internet.

"Tak co si takhle zahrát člobrdo nebo něco podobného. Nebo třeba nějakou hru na počítači?..." JungKook celý šťastný, že ho YoonGi neposlal někam, začal vyjmenovávat jeden návrh za druhým. Nakonec ho musel starší umlčet, protože ho z toho začala bolet hlava.

"To se mi pokoušíš vyžvat mozek z hlavy?" optal se mladšího naštvaně YoonGi.

"Ani nevím, že bys nějaký měl," začal si z něj utahovat Kook. YoonGi jen zavrtěl hlavou. S tímhle děckem se nemělo cenu dohadovat.

Pak se pro sebe perverzně usmál. Přešel blíž k mladšímu, chytl ho za zadek a pevně ho stiskl. Toho to děcko bude ještě litovat.

Kook ani neměl šanci něco říct, protože ho jeho hyung začal divoce líbat. Snažil se odtrhnout, ale jeho vlastní tělo ho zradilo i přes to, že mu jeho hlava říkala, že tohle není správné. Nakonec se mu podvolil a začal mu nejistě vracet polibky. Cítil, jak se mu v kalhotách začíná dělat boule.

"Takže chlapeček je malej nadrženej chlapeček? S tím se bude muset něco udělat. Co kdybych ti s tím vypomohl, hm?"


Kook se k němu, nechápající sám sebe, ještě více natiskl. Začal se třít svým rozkrokem o ten Sugův. Ten mu zatím sundal triko a přesunul se ke kalhotám, které hodlal i se spodím prádlem stáhnout.

Kalhoty mu stáhnul ke kotníkům, ale po trenkách tu nebylo ani stopy. Jen se pro sebe tiše zasmál a vzal si celého JungKooka do pusy. Laskal ho po celé délce svým mrštným jazýčkem a Kook hlasitě sténal na celou místnost, ale nepřerušoval oční kontakt. Ani jeden z nich se nestaral o tom, že kluci jsou hned vedle a můžou je slyšet.

Povalil mladšího na postel a začal ho líbat. Po chvíli se od jeho rtů odpojil a do pusy mu strčil své prsty a vytáhl je až když byly podle jeho názoru dostatečně nasliněné. Rukou se probojoval k jeho otvůrku a začal do něj pomalu zasouvat připravené prsty. Opatrně jeden po druhém. Místností se začaly rozléhat další hlasité steny, když se otřel o to správné místečko.

"Yoongi-hyung, neprotahuj to! zakřičel Kook tak hlasitě, až se ho starší lekl. Uposlechl ho však, vytáhl z něj prsty a na jeden příraz do něj celý pronikl.

Pomalu se v něm pohl a čekal na mladšího reakci. K jeho uším dolehlo slastné zavzdychání a tak se v něm pomalu začal pohybovat. Postupně zraychloval své přírazy a když ucítil svůj přicházející orgasmus, vzal do ruky Kookův penis a začal pumpovat.

Za chvíli ucítil JungKookovo teplé sperma na své dlani a po chvíli se udělal i on. YoonGi vstal z postele a vrátil se s kapesníky, kterými očistil sebe i jeho milence. Pak si k němu lehl, oba je přikryl a společně usnuli.

Kook se probudil a vedle sebe cítil něco teplého. Podíval se tam a uviděl svého hyunga. Ten pomalinku otevřel oči a usmál se na něj. " Dobré ráno," řekl a dal mu malinkou pusu na nosík.

Mladší okamžitě vylétl z postele a vyběhl z YoonGiho pokoje a bylo mu jedno, že je nahý. Sliboval si, že už do jeho pokoje nikdy nevkročí.

Po týdnu:

YoonGi uslyšel klepání na dveře a tak šel otevřít. "Ahoj Kookie, co se děje?" zeptal se a nasadil ten nejroztomilejší úsměv.

Mladší jen ukázal na bouli v jeho kalhotách a řekl : " Pomůžeš mi s tím?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Karin Karin | 24. listopadu 2016 v 20:27 | Reagovat

Ten konec parádní. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama