A proč ne?

23. června 2016 v 21:13 | Riha |  BTS
Jimin měl dnes opravdu dobrou náladu. Kluci jedou do města a jeho tu nechají samotného!Ne že by měl rád samotu, ale konečně bude moct pořádně přemýšlet nad tím, co si všechno večer s Taehyungem užije. Strašně rádi zkoušeli něco nového. Vyzkoušeli už skoro všechny místa a polohy, ale stále jim to nestačilo.

"Tak my teda jdeme. Kdybys něco potřeboval, tak mi zvolej," řekl s úsměvem na rtech NamJoon a Jimin usoudil, že ta jeho dobrá nálada má něco společného se Sugou (byla divoká noc!)

"Neboj se, budu v pořádku. A už jeďte, ať si alespoň něco koupíte." Jimin byl sice rád, že si o něj, dělá starosti, sle tohle NamJoon vážně přeháněl. Přece nebyl malé dítě. A navíc on nebyl ten, co všechno rozbíje.

Rap monster se na něj chvíli díval, ale chvíli zavrtěl hlavou, rozloučil se a odešel.

"Konečně klid," zašeptal si sám pro sebe a šel si vzít něco k jídlu. Naštěstí Jin v noci nedělal nájezdy na lednici, takže se mohl v klidu najíst. S plnou náručí jídla se vydal do obýváku, kde si zapl svůj oblíbený pořad, ale ani se nezajímal, o co tam jde. Po chvíli myšlení (ano myšlení je náročné) usnul a nechal si zdát svůj úchylný sen. Vzbudil se až po několika hodinách, když ho někdo začal líbat.

"Kolik jehodin?" zeptal se Jimin Taeho, který se chtě nechtě musel odtrhnout od těch dokonalých rtů, aby se mohl nadechnout.

"Hodně," odpověděl mu a začal ho znovu líbat a jazýčkem si zažádal o vstup, který mu Jimin poskytl a jal se prozkouávat jeho pusinku.

"Jste nechutný, jděte do svýho pokoje, když jste tak nadržený!" Ob kluci se podívali na HoSeoka, který na ně vyplázl jazyk a odešel z místnosti. Chlapci se na sebe podívali a kývli.....

Zatím v kuchyni :

"Kdo zase vyžral ledničku?" řekl J-Hope spíše pro sebe. Měl zůstat s klukama ve městě, ale ne, on musel jet domů s Taem, aby ti dva něco nevyvedli! Jako kdyby on za to mohl!

Najednou vyjekl, když mu někdo obmotal ruce kolem pasu a jemně ho kousl do ucha. Ani se nenadál a už ho ten někdo zbavoval trika...

Zpátky v obýváku :

"Co ti to tak trvalo?" zeptal se Jimin Taeho, který za sebou vlekl již polonahého HoSeoka. Ani nečekal na odpověď, stoupl si a povalil jeho vyjukaného hyunga na sedačku, Přešel k němu a začal ho líbat, zatímco je nejmladší pozoroval. Za chvíli ho pouhé pozorování přestalo bavit a přidal se k Jiminovi, který se naplno věnoval HoSeokovým rtům.

J-Hope po chvilce zapomněl, že mu to bylo nepříjemné a začal slastně vzdychat. A navíc komu by bylo nepříjemné, kdyby ho někdo líval a navíc mu honil....Honil?! HoSeok otevřel oči a zjistil, že Tae už mu stihl sundat i ten poslední kousek oblečení, co ještě měl. Musel však uznat, že svou práci odvádí skvěle.Vychutnával si ty hezké pocity, když mu jeho mladší trochu šílený kamarád začal kouřit.

"Teď já." Slyšel Jimina a následně cítil, jak z něj shazuje Taehyunga.

"To není fér, to mě to npadlo!" nechal se slyšet Tae s dupl si nožkou, když se vyhrabal ze země, na kterou ho jeho nejlepší přítel a zároveň milenec shodil.

J-Hope, kterému se ani trochu nelíbilo, že se mu ani jeden nevěnuje, přitáhl Taehyunga k sobě a začal ho líbat. Když už ho k tomuhle přinutil, tak ať to taky dokončí.
Jimin se po chvíli koukání na ty dva dal do pohybu a začal opečovávat Ho chloubu. Nakonec nechal a svoji ručku začal nenápadně přesouvat k staršího vstupu. Ten nejprve jenom slabě přejel, ale pak si navlhčil své prsty a pronikl do Seoka a ten následně zavzdychal do polibku. Minnie v něm začal prsty pomalu kroutit, aby ho co nejvíce roztáhl a taky aby našel ten správný uzlíček nervů, který donutí Seoka hlasitě vzdychat. Najednou se J-Hope prohnul v zádech a ze rtů mu unikl tichý sten a on poznal, že narazil na to, co hledal. Obratně zněj vytáhl své prstíčky a na jeden příraz do něj celý pronikl. Chvíli se nehýbal, ale pak už to nevydržel a začal do něj pomalu přirážet, aby mu neublížil.

Taehyung začal HoSeoka znovu líbat, aby alespoň trochu tišil jeho steny, což se mu stejně nepovedlo, ale nepřestával ho líbat.

Ho Seok si začal honit, protože se jeho chloubě nikdo nevěnoval a navíc chtěl alespoň trochu snížit tu bolest v konečníku, která ho tak moc mučila a tu brzy vystřídala slast. Najednou se prohl v zádech a udělal se z části na své bříško a z části na Jimina, který se následně udělal hluboko do něj.

Jimin po krátkém oddechu uvolnil místo Taemu, který už to taky chtěl mít za sebou. Prudce dosedl na chlapce pod sebou a začal na něm skákat. Místností se rozlehl zvuk pleskající kůže o kůži. Min se sklonil k Taeho chloubě vzal jí celou do úst a jal se jí dráždit.

Po chvíli se oba dva udělali a po krátkém oddychu se všichni tři svalili ba teď již špinavou sedačku a usli v pevném objetí.

Po dvouch hodinách :

Dveře se otevřely a dovnitř vešel Suga a za ním zbytek kluků. JungKook celý natěšený se rozběhl do obýváku, aby mohl klukům vyprávět, co celý den dělali. Z místnosti, do které Kookie zmizel, se ozval křik a kluci se tam šli podívat. To co tam viděli je celkem vyděsilo a tak zůstali stát s pusou dokořán.

Na sedačce seděli tři nzí kluci celí špinaví od spermatu, kteří nevěděli co mají dělat.

"HoSeoku, já myslel, že jim v tom zabráníš. Na tebe není žádný spolech!" ozval se Rap monův pobavený hlas a všichni se rozesmáli, až na ty tři na gauči a JungKookieho, kterému se teď jisté budou o tomhle zdát nepěkné sny....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Karin Karin | 23. listopadu 2016 v 22:53 | Reagovat

Pěkně to pokračuje. :D

2 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:38 | Reagovat

V ostatních oblastech trvá doručení přibližně jeden týden. Tato cena produktu Maxisize zahrnuje poštovné. Navštivte oficiální stránky, zanechejte požadavek na objednávku. To zahrnuje uvedení jména, kontaktních údajů a adresy. Zákazník bude kontaktován o potvrzení objednávky. Poté, co je objednávka potvrzena, bude zásilka odeslána zásilkovou nebo kurýrní službou, platba je provedena v hotovosti při převzetí. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Recenze, Účinky, Složení. Spousta chlapů si stěžuje na jejich sexuální život – ve skutečnosti každý muž alespoň čas od času dojde k jednoduchému závěru – Mohl bych být lepší milenec, moje erekce by byla tvrdší a penis delší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama