Červen 2016

Tebe

28. června 2016 v 21:41 | Riha |  BTS
Ahojte lidičky! Tady Riha s novou povídkou opět na BTS. Pár je NamGi. Ano, nic jiného psát prostě neumím. Vlastně umím, ale jsem líná to napsat.Již brzy...

27. června 2016 v 21:34 | Riha |  Výkecy, informačky atd.
Čaute lidičky S vyplazeným jazykem! Právě máme se Žužu rozepsanou jednu povídku na GOT7. Mohla by se tu objevit během zítřka. Takže se těšte, protože většinou když něco takového vymýšlíme spolu, dopadá to špatně a nebo je to hodně perverzní, což tohle stopro bude! Bye :-D

Budeš si se mnou hrát?

27. června 2016 v 15:21 | Riha |  BTS
Ahoj lidi! Jsem opět tu s novou povídkou. Tentokrát to je YoonKook. Začala jsem to psát asi před pěti měsíci, ale díky své lenosti jsem to dokončila až dnes.Už zase byla bouřka. To prostě nemohlo být jednou hezky, když je to volno? Ne, ono musí pršet! YoonGi proti tomuto počasí nic neměl, ale už mu začínalo líst na nervy, jak za ním pořád všichni chodí s tím, jestli si s nimi nezahraje nějakou z těch mála her, co mají, aby se nějak zabavili, když nemůžou ven.

Nejčastěji za ním však chodil JungKook, který věčně s něčím potřeboval pomoc nebo si chtěl prostě užít staršího přítomnost. Jako by ho neviděl každý den!

Najednou se otevřely dveře od jeho pokoje. Samozřejmě v nich stál Kookie.

"YoonGi, budeš si se mnou hrát?. Prosím!" zakřičel na Sugův vkus až moc hlasitě.

"A co bys chtěl hrát Kookie, hm? Vážně nevěděl, proč si chce zrovna s ním. S tím, který se jen pořád válí a nic nedělá. Jako kdyby tady nebyl Taehyung, to šílené střevo, které ho fotilo ve spánku a potom ty fotky dával na internet.

"Tak co si takhle zahrát člobrdo nebo něco podobného. Nebo třeba nějakou hru na počítači?..." JungKook celý šťastný, že ho YoonGi neposlal někam, začal vyjmenovávat jeden návrh za druhým. Nakonec ho musel starší umlčet, protože ho z toho začala bolet hlava.

"To se mi pokoušíš vyžvat mozek z hlavy?" optal se mladšího naštvaně YoonGi.

"Ani nevím, že bys nějaký měl," začal si z něj utahovat Kook. YoonGi jen zavrtěl hlavou. S tímhle děckem se nemělo cenu dohadovat.

Pak se pro sebe perverzně usmál. Přešel blíž k mladšímu, chytl ho za zadek a pevně ho stiskl. Toho to děcko bude ještě litovat.

Kook ani neměl šanci něco říct, protože ho jeho hyung začal divoce líbat. Snažil se odtrhnout, ale jeho vlastní tělo ho zradilo i přes to, že mu jeho hlava říkala, že tohle není správné. Nakonec se mu podvolil a začal mu nejistě vracet polibky. Cítil, jak se mu v kalhotách začíná dělat boule.

"Takže chlapeček je malej nadrženej chlapeček? S tím se bude muset něco udělat. Co kdybych ti s tím vypomohl, hm?"


Kook se k němu, nechápající sám sebe, ještě více natiskl. Začal se třít svým rozkrokem o ten Sugův. Ten mu zatím sundal triko a přesunul se ke kalhotám, které hodlal i se spodím prádlem stáhnout.

Kalhoty mu stáhnul ke kotníkům, ale po trenkách tu nebylo ani stopy. Jen se pro sebe tiše zasmál a vzal si celého JungKooka do pusy. Laskal ho po celé délce svým mrštným jazýčkem a Kook hlasitě sténal na celou místnost, ale nepřerušoval oční kontakt. Ani jeden z nich se nestaral o tom, že kluci jsou hned vedle a můžou je slyšet.

Povalil mladšího na postel a začal ho líbat. Po chvíli se od jeho rtů odpojil a do pusy mu strčil své prsty a vytáhl je až když byly podle jeho názoru dostatečně nasliněné. Rukou se probojoval k jeho otvůrku a začal do něj pomalu zasouvat připravené prsty. Opatrně jeden po druhém. Místností se začaly rozléhat další hlasité steny, když se otřel o to správné místečko.

"Yoongi-hyung, neprotahuj to! zakřičel Kook tak hlasitě, až se ho starší lekl. Uposlechl ho však, vytáhl z něj prsty a na jeden příraz do něj celý pronikl.

Pomalu se v něm pohl a čekal na mladšího reakci. K jeho uším dolehlo slastné zavzdychání a tak se v něm pomalu začal pohybovat. Postupně zraychloval své přírazy a když ucítil svůj přicházející orgasmus, vzal do ruky Kookův penis a začal pumpovat.

Za chvíli ucítil JungKookovo teplé sperma na své dlani a po chvíli se udělal i on. YoonGi vstal z postele a vrátil se s kapesníky, kterými očistil sebe i jeho milence. Pak si k němu lehl, oba je přikryl a společně usnuli.

Kook se probudil a vedle sebe cítil něco teplého. Podíval se tam a uviděl svého hyunga. Ten pomalinku otevřel oči a usmál se na něj. " Dobré ráno," řekl a dal mu malinkou pusu na nosík.

Mladší okamžitě vylétl z postele a vyběhl z YoonGiho pokoje a bylo mu jedno, že je nahý. Sliboval si, že už do jeho pokoje nikdy nevkročí.

Po týdnu:

YoonGi uslyšel klepání na dveře a tak šel otevřít. "Ahoj Kookie, co se děje?" zeptal se a nasadil ten nejroztomilejší úsměv.

Mladší jen ukázal na bouli v jeho kalhotách a řekl : " Pomůžeš mi s tím?"

Riha a její výkecy

25. června 2016 v 23:05 | Riha |  Výkecy, informačky atd.
Tady zase Riha !!! Teď jsem se vrátila z procházky ke hřbitovu a mám tu takový menší výkec.

Jednou...

25. června 2016 v 18:19 | Riha |  BTS
Je tu opět Riha s nějakou novou povídkou!!!Omlouvám se pokud to je moc sladké, smutné atd, ale já vážně jinak psát neumím. Každopádně si to přečtěte!

Možná

25. června 2016 v 9:15 | Riha |  Výkecy, informačky atd.
Zdravím všechny Úžasný
Dnes tu možná odpoledne i něco přibyde, pokud se nikam nevydám. Jako vždycky k nám přijeli naši příbuzní a rozhodně by nebylo hezké, kdybych se jenom válela doma, zatímco oni by se pařili venku. Každopádně to tu bude nejhůř zítra. Bye Mrkající

Zase jenom sen?

23. června 2016 v 22:02 | Riha |  BTS
Tady mám povídku na BTS. Na ty asi budu psát nejčastěji, protože to jsou moji miláčci. Tato povídka je na pár Jimin a YoonGi.


A proč ne?

23. června 2016 v 21:13 | Riha |  BTS
Jimin měl dnes opravdu dobrou náladu. Kluci jedou do města a jeho tu nechají samotného!Ne že by měl rád samotu, ale konečně bude moct pořádně přemýšlet nad tím, co si všechno večer s Taehyungem užije. Strašně rádi zkoušeli něco nového. Vyzkoušeli už skoro všechny místa a polohy, ale stále jim to nestačilo.

"Tak my teda jdeme. Kdybys něco potřeboval, tak mi zvolej," řekl s úsměvem na rtech NamJoon a Jimin usoudil, že ta jeho dobrá nálada má něco společného se Sugou (byla divoká noc!)

"Neboj se, budu v pořádku. A už jeďte, ať si alespoň něco koupíte." Jimin byl sice rád, že si o něj, dělá starosti, sle tohle NamJoon vážně přeháněl. Přece nebyl malé dítě. A navíc on nebyl ten, co všechno rozbíje.

Rap monster se na něj chvíli díval, ale chvíli zavrtěl hlavou, rozloučil se a odešel.

"Konečně klid," zašeptal si sám pro sebe a šel si vzít něco k jídlu. Naštěstí Jin v noci nedělal nájezdy na lednici, takže se mohl v klidu najíst. S plnou náručí jídla se vydal do obýváku, kde si zapl svůj oblíbený pořad, ale ani se nezajímal, o co tam jde. Po chvíli myšlení (ano myšlení je náročné) usnul a nechal si zdát svůj úchylný sen. Vzbudil se až po několika hodinách, když ho někdo začal líbat.

"Kolik jehodin?" zeptal se Jimin Taeho, který se chtě nechtě musel odtrhnout od těch dokonalých rtů, aby se mohl nadechnout.

"Hodně," odpověděl mu a začal ho znovu líbat a jazýčkem si zažádal o vstup, který mu Jimin poskytl a jal se prozkouávat jeho pusinku.

"Jste nechutný, jděte do svýho pokoje, když jste tak nadržený!" Ob kluci se podívali na HoSeoka, který na ně vyplázl jazyk a odešel z místnosti. Chlapci se na sebe podívali a kývli.....

Zatím v kuchyni :

"Kdo zase vyžral ledničku?" řekl J-Hope spíše pro sebe. Měl zůstat s klukama ve městě, ale ne, on musel jet domů s Taem, aby ti dva něco nevyvedli! Jako kdyby on za to mohl!

Najednou vyjekl, když mu někdo obmotal ruce kolem pasu a jemně ho kousl do ucha. Ani se nenadál a už ho ten někdo zbavoval trika...

Zpátky v obýváku :

"Co ti to tak trvalo?" zeptal se Jimin Taeho, který za sebou vlekl již polonahého HoSeoka. Ani nečekal na odpověď, stoupl si a povalil jeho vyjukaného hyunga na sedačku, Přešel k němu a začal ho líbat, zatímco je nejmladší pozoroval. Za chvíli ho pouhé pozorování přestalo bavit a přidal se k Jiminovi, který se naplno věnoval HoSeokovým rtům.

J-Hope po chvilce zapomněl, že mu to bylo nepříjemné a začal slastně vzdychat. A navíc komu by bylo nepříjemné, kdyby ho někdo líval a navíc mu honil....Honil?! HoSeok otevřel oči a zjistil, že Tae už mu stihl sundat i ten poslední kousek oblečení, co ještě měl. Musel však uznat, že svou práci odvádí skvěle.Vychutnával si ty hezké pocity, když mu jeho mladší trochu šílený kamarád začal kouřit.

"Teď já." Slyšel Jimina a následně cítil, jak z něj shazuje Taehyunga.

"To není fér, to mě to npadlo!" nechal se slyšet Tae s dupl si nožkou, když se vyhrabal ze země, na kterou ho jeho nejlepší přítel a zároveň milenec shodil.

J-Hope, kterému se ani trochu nelíbilo, že se mu ani jeden nevěnuje, přitáhl Taehyunga k sobě a začal ho líbat. Když už ho k tomuhle přinutil, tak ať to taky dokončí.
Jimin se po chvíli koukání na ty dva dal do pohybu a začal opečovávat Ho chloubu. Nakonec nechal a svoji ručku začal nenápadně přesouvat k staršího vstupu. Ten nejprve jenom slabě přejel, ale pak si navlhčil své prsty a pronikl do Seoka a ten následně zavzdychal do polibku. Minnie v něm začal prsty pomalu kroutit, aby ho co nejvíce roztáhl a taky aby našel ten správný uzlíček nervů, který donutí Seoka hlasitě vzdychat. Najednou se J-Hope prohnul v zádech a ze rtů mu unikl tichý sten a on poznal, že narazil na to, co hledal. Obratně zněj vytáhl své prstíčky a na jeden příraz do něj celý pronikl. Chvíli se nehýbal, ale pak už to nevydržel a začal do něj pomalu přirážet, aby mu neublížil.

Taehyung začal HoSeoka znovu líbat, aby alespoň trochu tišil jeho steny, což se mu stejně nepovedlo, ale nepřestával ho líbat.

Ho Seok si začal honit, protože se jeho chloubě nikdo nevěnoval a navíc chtěl alespoň trochu snížit tu bolest v konečníku, která ho tak moc mučila a tu brzy vystřídala slast. Najednou se prohl v zádech a udělal se z části na své bříško a z části na Jimina, který se následně udělal hluboko do něj.

Jimin po krátkém oddechu uvolnil místo Taemu, který už to taky chtěl mít za sebou. Prudce dosedl na chlapce pod sebou a začal na něm skákat. Místností se rozlehl zvuk pleskající kůže o kůži. Min se sklonil k Taeho chloubě vzal jí celou do úst a jal se jí dráždit.

Po chvíli se oba dva udělali a po krátkém oddychu se všichni tři svalili ba teď již špinavou sedačku a usli v pevném objetí.

Po dvouch hodinách :

Dveře se otevřely a dovnitř vešel Suga a za ním zbytek kluků. JungKook celý natěšený se rozběhl do obýváku, aby mohl klukům vyprávět, co celý den dělali. Z místnosti, do které Kookie zmizel, se ozval křik a kluci se tam šli podívat. To co tam viděli je celkem vyděsilo a tak zůstali stát s pusou dokořán.

Na sedačce seděli tři nzí kluci celí špinaví od spermatu, kteří nevěděli co mají dělat.

"HoSeoku, já myslel, že jim v tom zabráníš. Na tebe není žádný spolech!" ozval se Rap monův pobavený hlas a všichni se rozesmáli, až na ty tři na gauči a JungKookieho, kterému se teď jisté budou o tomhle zdát nepěkné sny....

Příště se zamkni!!!

23. června 2016 v 17:49 | Riha |  BTS
"Jimine, ty úchyle jeden, nedělej tady striptýz a pojď umýt to nádobí!" Jiminie se podíval na Taehyunga, který se na něj ošklivě šklebil a snažil si zakrýt své oči. Tae ho vážně překvapil. Kdy se sakra objevil v koupelně?

"Tak promiň, že jsem se chtěl vysprchovat a zapomněl jsem zamknout dveře!" Ani v nejmenším se mu nelíbilo, jak se na něj mladší kouká. Ten pohled byl tak...... sexy. Ano, to bylo to slovo. Vlastně když se nad tím zamyslel, každý Taeho pohyb je sexy. On je prostě strašně cute. Vždy když se na něj podíval, začaly se mu dělat mžiky před očima a motala se mu hlava. Několikrát i málem zapomněl, jak se dýchá a Jin mu musel podávat první pomoc. Aniž by si to uvědomil, koukal stále na chlapce před sebou a kochal se jeho tělem a v duchu nadával NamJoonovi, že mu zakázal se tu promenádovat, jak ho stvořila matička země.

"Co na mě tak koukáš? Vypadám snad jako tvé oblíbené jídlo?" Tae se začal hlasitě smát a stále nespouštěl oči z Jimina, jehož tváře byly nyní jaksi červené. Byly rudé jako rajče.

Najednou se Jimin přinutil k pohybu a rychle vypochodoval z koupelny. Nechtěl být v jedné místnosti s ním. Zvlášť, když mu způsoboval tuhle pohromu v kalhotách. Zavřel se v pokoji a pustil nahlas rádio. Sedl si na postel a rukou zajel do svých boxerek. Zbytek oblečení nechal v koupelně. Obmotal prsty kolem své chlouby a začal pohybovat rukou v pomalých přírazech. Přestávalo ho to však bavit a navíc to chtěl mít rychle za sebou, proto zrychlil tempo svých přírazů. Sundal ze sebe své spodní prádlo a strčil si prsty do pusy, aby je řádně naslinil. Rukou si to rovnou nasměroval k vlastnímu otvůrku a pomalu do sebe začal zabořovat jeden prst a pak přidal další dva. Začal se roztahovat a připravovat... na nic. Ta představa ho bolela. Chtěl cítit v sobě Taeho chloubu. Viděl jí stále před sebou a to jí viděl pouze jednou v životě. To bylo než mladšímu leader zakázal chodit nahý po domě. Najednou se prohnul v zádech jako luk a udělal se do své ruky a také na své vypracované břicho. Vůbec netušil, že ho přitom někdo pozoroval. O to horší bylo, když ho ten někdo chytl za ruku a olízal mu ji od spermatu.

"Co to sakra....?" začal Jiminie, ale pak si všiml toho, který mu stále držel ruku u své pusinky a nepřestával jí olizovat jazykem. Pak se mladší přesunul k jeho odhalenému bříšku a též ho začal olizovat od té bílé tekutiny.

"Tae?" zaskuhral Jimin a Taehyung se na něj podíval, usmál se a věnoval jemný polibek.

"Ano, jsem to já. Pomůžu ti, neboj. Naštěstí nemám tolik práce, protože ses stihl připravit předem." Jimiovy tváře zčervenaly a odvrátil svůj pohled od chlapce, který na něm nyní seděl.

Po půl minutě ticha promluvil Min a řekl to, co chlapec nad ním potřeboval. Souhlas.

"Tak už si mě vem! Přirážej do mě a nuť mě sténat tvé jméno, jako nějakou lacinou děvku!" Tae se jen ušklíbl a bez jakýkoliv slov se vrhl k Jiminové chloubě. Vzal ji celou do pusy jemně proti ní začal přirážet. Vrátil se ke špičce, kterou jemně začal sát jazýčkem a čas od času ji jemně skousl mezi zoubky. Připadalo mu, že už je Minie dost připravený a tak mu do pusy strčil své vlastní mužství. Jimin začal dělat to, co před chvílí Tae předvedl na jeho chloubě, ale podle mladšího mnohem líp. Najednou mu ho vyndal z pusy a prudce do něj přirazil.

Jimin neudržel výkřik. To že si tam někdy strkal prsty ho rozhodně nepřipravilo na Taeho banánek. Snažil se utišit své zvlyky, ale nešlo to. Bolelo to.

"Všechno bude dobré lásko. Jen se uvolni. " Taehyunga ten úzký prostor přiváděl k šílenství.Stejně jako Jimin tohle dělal poprvé a vše co věděl, měl z porna, na které koukal potají s JungKookiem, když byli ostatní pryč. Nechtěl však Miniemu niajk ublížit a tak se sklonil k jeho obličeji a začal ho líbat, dokud neucítil, že se jeho hyung začíná uvolňovat.

Tae se opět začal pohybovat a stále zrychloval své pohyby. Náhle se kolem jeho penisu stáhl ten úzký prostor a Jimin se udělal. Taehyung ještě párkrát přirazil a pak to již nevydržel. Udělal se hluboko do Jiminieho. Sklonil se k němu a začal ho líbat. Vyjel z něj a Jimin cítil, jak z něj vytéká Taeho horké sperma.

"Proč si to vlastně udělal?" optal se Jiminie, tváře měl úplně červené.

"Protože jsem nemohl vydržet pohled na tvé úžasné dokonalé tělíčko. A pokud ti to vadilo, tak si laskavě příště zamkni."